Groepen

Ons team staat altijd voor u en uw kind klaar. Hieronder vindt u een overzicht van ons gehele team.

Verdeling van de leerkrachten over de groepen

   Groep 1/ 2A juffrouw Marie-José Hermans – Enkele dagen: Brigitte Maassen (vrijdag groep 2). | marie-josehermans@bsreuzepas.nl
   Groep 1/ 2B juffrouw Lotte van Dijk – Enkele dagen: Brigitte Maassen (woensdag en vrijdag groep 2)| lottedijk@bsreuzepas.nl
   Groep 3A juffrouw Kiki Wintraeken | kikiwintraecken@bsreuzepas.nl
   Groep 3B juffrouw Anniek Geurten – Enkele dagen: Mark Verhoeven (woensdag) | anniekgeurten@bsreuzepas.nl
   Groep 4 meester Eric Feron | ericferon@bsreuzepas.nl
   Groep 4 juffrouw Renée Lahoije | reneelahoije@bsreuzepas.nl
   Groep 5 meester Eric Feron | ericferon@bsreuzepas.nl
   Groep 5A juffrouw Svenja Sparla – Enkele dagen: Monique Vroemen (vrijdag) | svenjastokvis@bsreuzepas.nl
   Groep 5B meester Casper Beddingfield – Enkele dagen: Mark Verhoeven (af en toe maandag) | casperbeddingfield@bsreuzepas.nl
   Groep 6 juffrouw Sanne Willems – Enkele dagen: Nicole Mannens (maandag) | sannewillems@bsreuzepas.nl
   Groep 7 juffrouw Renée Lahoije | reneelahoije@bsreuzepas.nl & Martine Hoovers | martinehoovers@bsreuzepas.nl
   Groep 8 meester Donny Moonen – Enkele dagen: Mark Verhoeven (af en toe maandag)| donnymoonen@bsreuzepas.nl

 

Directeur:                     Lily Werner | lilywerner@bsreuzepas.nl

Onderwijscoördinator:    Mark Verhoeven | markverhoeven@bsreuzepas.nl & Brigitte Maassen | brigittemaassen@bsreuzepas.nl

Onderwijsondersteuner: Linda Bendsneijder

Extra ondersteuning:     Tom Stelten         tomstelten@bsreuzepas.nl