Groepen

Ons team staat altijd voor u en uw kind klaar. Hieronder vindt u een overzicht van ons gehele team.

Verdeling van de leerkrachten over de groepen

   Groep 1/ 2A
juffrouw Marie-José Hermans – Enkele dagen: Brigitte Maassen (vrijdag groep 2). | marie-josehermans@bsreuzepas.nl
   Groep 1/ 2B
juffrouw Lotte van Dijk – Enkele dagen: Brigitte Maassen (woensdag en vrijdag groep 2)| lottedijk@bsreuzepas.nl
   Groep 3
juffrouw Kiki Wintraeken | kikiwintraecken@bsreuzepas.nl
   Groep 4a
juffrouw Laura Tuinman (ma, di, do, vr) |  lauratuinman@bsreuzepas.nl juffrouw Merel Heijnen (wo) | merelheijnen@bsreuzepas.nl
   Groep 4b
juffrouw Svenja Sparla (ma, di, wo, do) | svenjasparla@bsreuzepas.nl juffrouw Anniek Geurten (vr) | anniekgeurten@bsreuzepas.nl
   Groep 5
meester Casper Beddingfield | casperbeddingfield@bsreuzepas.nl Enkele dagen: juffrouw Anniek Geurten (af en toe op maandag) | anniekgeurten@bsreuzepas.nl
   Groep 6a
juffrouw Jolyne Rietmeijer | jolynerietmeijer@bsreuzepas.nl Enkele dagen: juffrouw Anniek Geurten (af en toe op maandag) | anniekgeurten@bsreuzepas.nl
   Groep 6b
meester Eric Feron | ericferon@bsreuzepas.nl    Enkele dagen: juffrouw Anniek Geurten (af en toe op maandag) | anniekgeurten@bsreuzepas.nl
   Groep 7
Martine Hoovers (ma, di) | martinehoovers@bsreuzepas.nljuffrouw Renée Lahoije (wo, do, vr)| reneelahoije@bsreuzepas.nl
   Groep 8
meester Donny Moonen (ma, di, wo) | donnymoonen@bsreuzepas.nl
juffrouw Merel Heijnen (do, vr) | merelheijnen@bsreuzepas.nl

Directeur:Lily Werner | lilywerner@bsreuzepas.nl
Onderwijscoördinator:Mark Verhoeven | markverhoeven@bsreuzepas.nl & Brigitte Maassen | brigittemaassen@bsreuzepas.nl
Onderwijsassistenten:meester Jacky Stultiens (groepen 1-2), meester Farouk Aslankurt (groep 3-4), juffrouw Shalinee Stroucken (groep 5 t/m 8).
Onderwijsondersteuner:Linda Bendsneijder